Salvane | 14 maja, 2020 | Czas czytania: < 1 minuta

Szanghajski miesiąc konsumpcji

Czerwiec w Szanghaju będzie miesiącem zorganizowanej konsumpcji. Post COVID19-owe zakupy będą wspierane 800 (‼️) akcjami promocyjnymi, w tym online współorganizowanymi przez największych graczy ecommerce. Gama promowanych artykułów ma być szeroka – usługi hotelarskie, wyposażenie wnętrz, samochody i oczywiście standardowe produkty konsumenckie.

To wszystko w mieście, w którym roczna sprzedaż detaliczna wynosi 190 mld USD, a sprzedaż online w Q1 wzrosła o 19% r/r.

Link do strony z oficjalną informacją:https://bit.ly/2Y92h1q

Jak założyć stronę internetową w Chinach?

Chiny, mimo, że są częścią globalnej sieci internetowej odizolowały się od niej. Izolacja ma wiele wymiarów. Pierwszy to słynny „Wielkie Informatyczny Mur”, który filtruje treści dostępne chińskim internautom. Drugi to całkowite blokady na niemal wszystkie popularne wyszukiwarki, social media, serwisy wideo czy streamingowe, jakie znamy nad Wisłą. To sprawia, że europejskie strony internetowe ładują się […]

Płacenie podczas podróży do Chin telefonem, czy to możliwe? I możliwe i łatwe!

Płacenie w Chinach krok po kroku. Czy podczas podróży do Chin telefonem, czy to możliwe? Odpowiadamy: i możliwe i łatwe!

Młode Chinki napędzają rynek produktów dla domowych zwierzaków

W latach 2017-2021 wartość chińskiego rynku zwierząt domowych niemal podwoiła się osiągając poziom $71 mld. Głównymi kupującymi są kobiety.